TEK RRUGA E KAVAJES, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE! ID: Billion584

 • 72.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK RRUGA E KAVAJES, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE! ID: Billion584

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 72 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E KAVAJES, AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE!
ID: Billion584
Tek Rruga e Kavajes shitet ambiet komercial 72m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri dhe te mire-administrua. Zona ku ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1966/tek-rruga-e-kavajes-ambient-komercial-per-shitje-billion584.html

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate