TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803

 • 350€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion803

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion803
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Qendres Tregtare ETC. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon te madh se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje pallat ekziztues, ne katin e pare me nje siperfaqe prej 80 m2 .Apartamenti ka nje mobilim komod dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket .Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2675/tek-rruga-e-elbasanit-apartament-2-1-per-qira-billion803.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate