TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2886

 • 550€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 1+1 PER QIRA!

Tek ofrojme apartament 1+1 per qira. Ne nje zone teper te preferuar per banim per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit ofrojme apartament me qira per banim. Apartamenti qe ne disponojme per qira ndodhet ne katin e dyte te nje vile me hyrje me vete,te mire-administruar dhe ka siperfaqe 70 m2.Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon , kuzhine e pozicionuar me vete , nje dhome e gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar se fundmi i pajisur me sistem kapot , eshte arreduar me artitekt, elektroshtepiaket dhe paisjet jane te markave me te mira.Orientimi i apartamentit eshte i favorshem gje e cila e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.

https://billionrealty.al/property/9422/tek-rruga-e-elbasanit-apartament-1-1-per-qira-billion2886.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate