TEK RRUGA E ELBASANIT, AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA! ID: Billion626

 • 550€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA E ELBASANIT, AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA! ID: Billion626

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 40 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E ELBASANIT, AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA!
ID: Billion626
Jepet ambient me qira tek Rruga e Elbasanit. Ambienti perbehet nga nje siperfaqe 40m2 dhe mund te perdoret per zhvillim te aktiviteteve te ndryshme te biznesit si: farmaci,exchange,zyre noteriale etj,. Ndodhet ne katin 0 dhe ka akses te shpejte me rrugen kryesore. Eshte i rrethuar me fasade xhami. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2055/tek-rruga-e-elbasanit-ambient-komercial-me-qira-billion626.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate