TEK RRUGA E DURRESIT, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion991

 • 250€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA E DURRESIT, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion991

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 22 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E DURRESIT, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion991
Tek Rruga e Durresit, ambient komercial per qira! Ambienti ka nje siperfaqe totale 22m2. Eshte i organizuar me nje dhome zyre me fasad xhami dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si: agjensi udhetimesh, zyre noterie, arkitekture, zyre sigurimesh, klinike etj. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/3042/tek-rruga-e-durresit-ambient-komercial-per-qira-billion991.html

 • Address Rruga e Durrësit, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate