TEK RRUGA E DIBRES, DYQAN PER SHITJE ! ID: Billion547

 • 205.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK RRUGA E DIBRES, DYQAN PER SHITJE ! ID: Billion547

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 205.000€

Details

 • Price: 205.000€
 • Size: 89 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E DIBRES, DYQAN PER SHITJE !
ID: Billion547
Shitet dyqani i ndodhur ne Rrugen e Dibres me nje siperfaqe totale prej 89m2 . Dyqani ndodhet buze rruge, ne nje zone shume te kerkuar dhe e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti . Eshte ne katin 0 me fasade xhami, shume te aksesueshme dhe me nje vizibilitet te larte . Disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor . Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone , kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1890/tek-rruga-e-dibres-dyqan-per-shitje-billion547.html

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate