TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1139

 • 72.500€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1139

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.500€

Details

 • Price: 72.500€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E DIBRES APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1139

Ofrojme apartament per shitje 2+1 te Rruga Dibres.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricin natyral dhe pamje panoramike, termoizolim, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 me siperfaqe prej 95.1m2, i cili ndodhet ne katin e 1-re.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe ne nje tualet.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3549/tek-rruga-e-dibres-apartament-2-1-per-shitje-billion1139.html

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate