TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1340

 • 62.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion1340

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 62.000€

Details

 • Price: 62.000€
 • Size: 62 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA BARDHYL , APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion1340

Shitet apartamenti i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek Rruga Bardhyl prane shkolles ” Niket Dardani “.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ndertuar ne vitin 2006 , i pajisur me ashensor dhe shume cilesor . Ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 . Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon te madh se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . Apartamenti ka orientim jug-perendim , gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500.

https://billionrealty.al/property/4096/tek-rruga-bardhyl-apartament-1-1-per-shitje-billion1340.html

 • Address Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate