TEK RRUGA 5 MAJI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA ID: Billion615

 • 1.250€
8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA 5 MAJI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA ID: Billion615

8 Concord Center / 5 Maji, 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.250€

Details

 • Price: 1.250€
 • Size: 400 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA 5 MAJI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA
ID: Billion615
Tek rruga 5 Maji jepet me qira nje ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe 400 m2 e perber nga 200 m2 ambient i brendeshem dhe 200 m2 verand. Ambienti eshte i organizuar nje dhome kryesore, dy dhoma me te vogla, dy tualete, nje depo dhe nje verand. Ambineti ndodhet nje pallate te ri dhe te mire administrua, gjithashtu ndodhet ne nje zone mjafte te favorshme sespe permbushe te gjitha fasilitetet e nevojshme. Ambienti mund te perdoret per callcenter ose per zyra. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2033/tek-rruga-5-maji-ambient-komercial-per-qira-billion615.html

 • Address 5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate