TEK RIZA CEROVA, KAT VILE PER QIRA! ID: Billion2501

 • 450€
, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
, Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RIZA CEROVA, KAT VILE PER QIRA!
ID: Billion2501

Tek Rr.Riza Cerova, ofrojme katin e nje vile 2 kateshe per qira. Vila është e organizuar në dy kate, podrum, nje ambient ndihmës dhe oborr. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te viles dhe eshte i sapo investuar dhe me mobilim te ri. Ambienti eshte i organizuar ne korridorin kryesor, sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 2 dhomat e gjumit , një tualet dhe ballkon. Disponon edhe nje podrum/depo qe mund të përdoret si magazine dhe garazh. Vila eshte shume e pershtatshme per banim per shkak te zones ne te cilen ndodhet e cila ka akses te shpejte me rruget kryesore dhe ne afersi me institucionet shteterore, shendetesore si dhe aktivitete private. Ideale per banim e ben edhe privatesia qe te ofron. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +3552033500!

https://billionrealty.al/property/8056/tek-riza-cerova-kat-vile-per-qira-billion2501.html

 • Address Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate