TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion804

 • 180.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion804

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 257 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion804
Tek Rezidenca Kodra e Diellit apartament 2+1+2+verande per shitje. Apartament eshte 257.18 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhome gjumi, dy tualet dhe nje 110.43m2 verande. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe orientim optimal nga jug-perendimi. Ndodhet ne katin e trete te pallati te ndodhur ne nje kompleksi te ri. Apartamenti eshte ne faze karabinaje dhe mbaron brenda ketij viti. Per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2676/tek-rezidenca-kodra-e-diellit-apartament-2-1-2-per-shitje-billion804.html

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate