TEK QUARTUM RESIDENCE AMBIENT ZYRE ME QIRA! ID: Billion1966

 • 500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK QUARTUM RESIDENCE AMBIENT ZYRE ME QIRA! ID: Billion1966

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4

Description

TEK QUARTUM RESIDENCE AMBIENT ZYRE ME QIRA!
ID: Billion1966

Tek Hipoteka, ambient per zyre me qira tek Quartum Rezidence. Ne ndertesen me te re, me cilesi teper te larte ndertimi dhe arkitekture te vecante, ne nje distance vetem 10 minuta nga Qendra e Tiranes ofrojme nje super apartament me 3 hapesira te vecanta pune per qira. Ambienti ndodhet ne katin e katert; ka siperfaqe 90m2; eshte i organizuar ne tre dhoma, dy tualete dhe nje ballkon . Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, etj. Cmimi 500 euro neto. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/5948/tek-quartum-residence-ambient-zyre-me-qira-billion1966.html

 • Address Hipoteka, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate