TEK QENDRA TREGTARE KRISTAL, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion2536

 • 800€
, Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 116 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK QENDRA TREGTARE KRISTAL, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion2536

Tek Qendra Tregtare Kristal, ne nje nga zonat me te preferuara per banim, si dhe per zhvillimin e biznesit per shkak te levizshmerise se larte dhe lehtesive qe ofron, ofrojme ambient per zyra me qira. Apartamenti ka siperfaqe prej 116m2. Ndodhet buze rruges kryesore dhe pozicionohet ne nje pallati te mire-adminstratuar. Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ka kondicioner nderkohe qe organizimi eshte ne kater ambiente me hapsire te konsiderueshme, dy tualete dhe ballkon. Eshte i pershtatshem si per banim ashtu edhe per zhvillimin e nje aktiviteti biznesi. Per me shume informacione si dhe per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8183/tek-qendra-tregtare-kristal-ambient-biznesi-per-qira-billion2536.html

 • Address Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate