TEK PROKUORIA, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! ID: Billion1146

 • 400€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Prokuroria
qera

TEK PROKUORIA, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! ID: Billion1146

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Prokuroria
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 110 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PROKUORIA, AMBIENT PER ZYRA PER QIRA!
ID: Billion1146

Jepet me qira ambient zyrash tek Mine Peza nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ka prane Prokurorine vetem 10 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit. Objekti ku ndodhet ambient ofron cilesi te mire ndertimi dhe fasade xhami. Ambienti ka nje siperfaqe 110m2 dhe eshte i organizuat ne nje korridor shperndares, 3 ambiente per zyra dhe nje tualet. Ambienti eshte lehtesisht i transformuesh duke qene se ndarjet jane prej muri gipsi. Ndodhet ne katin e kater te nje objekti te ri kater katesh pa ashensor. Ambienti mund te perdoret per zyra, callcenter, parukeri, estetik. Cmimi eshte 400€ neto. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3564/tek-prokuoria-ambient-per-zyra-per-qira-billion1146.html

 • Address Prokuroria
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate