Tek Pediatria Shitet ose jepet me qira vile 3 kateshe

 • 600.000€
, Pediatria
shitje

Tek Pediatria Shitet ose jepet me qira vile 3 kateshe

, Pediatria
 • 600.000€

Details

 • Price: 600.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696484888

Description

Shitet /jepet me qira vile 3 kateshe tek Pediatria.

Kati I pare i viles shfytezohet per biznese pasi jane me fasade nga rruga dhe aktualisht jane dy dyqane dhe nje lokal.

Kati i dyte dhe i trete perbehet nga 4 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. Prona eshte shume e pershtatshme per klinika private, njesi biznesi etj.

Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin 0696484888 .

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate