Tek Pazari I Ri  ,rruga Tefta Tashko Koco   jepet me qera  apartament 1+1  i mobiluar 400 €uro .

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0682225022

Features

Description

Tek Pazari I Ri  ,rruga Tefta Tashko Koco  prane Market Arber  jepet me qera  apartament me siperfaqe 54  m², 1+1  i mobiluar, i ndodhur ne katin e 2-te te nje vile me hyrje me vete . Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje, gatimi, 1 dhome gjumi,1  tualet  dhe 1 ballkon.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.

Çmimi 400 €uro .

Per nje informacion  me  te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa