TEK PAZARI I RI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion2510

 • 130.000€
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PAZARI I RI APARTAMENT 3+1 PER SHITJE!
ID: Billion2510

Apartament 3+1 per shitje, me nje vendndodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare. Ka prane Pazarin e Ri vetem 5 minuta ne kembe nga Qendra, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit per te jetuar. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues dhe te mire-administruar. Apartamenti eshte i mire organizuar me nje kubature te rregullt. Ka nje siperfaqe 96 m2. Ka hapesira te bollshme dhe ka orientim lindje-perendim. Mundesi e mire per ndarje ne dy apartamente 1+1. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8111/tek-pazari-i-ri-apartament-3-1-per-shitje-billion2510.html

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate