TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion590

 • 145.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion590

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PAZARI I RI, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion590
Tek Pazari i Ri jepet apartament per shitje. Ka nje nje vendodhje shume te favorshme ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe eshte mjaft e qete. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit dhe ka cilesi maksimale. Apartamenti ka nje siperfaq e 112m2 dhe eshte i mire organizuar. Ka hyrje ne korridor qe ben shperndarjen ne sallonin dhe kuzhinen e perbashket qe kane nje dalje ne ballkon, dhomave te gjumit ku te dyja kane nje dalje ne ballkone dhe njera nga dhomat ka dhe tualet te vecante. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1981/tek-pazari-i-ri-apartament-2-1-2-per-shitje-billion590.html

 • Address The New Bazaar, Rruga Shenasi Dishnica, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate