TEK PAZARI I RI , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !! ID: Billion593

 • 103.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PAZARI I RI , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !! ID: Billion593

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 103.000€

Details

 • Price: 103.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PAZARI I RI , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !!
ID: Billion593
Shitet apartamenti 2+1 i ndodhur shume prane qendres, ne zonen e Pazarit te Ri .Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi , nje sallon te madh se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , i ndricuar gjate gjithe dites per shkak se ka dritare te medha dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe totale prej 86m2 dhe ndodhet ne kati e katert, ne nje pallat te ri 9 katesh , me ashensor dhe te mirmbajtur.Apartamenti eshte me orientim jug-lindje dhe me nje organizim dhe planimetri te rregullt. Ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te kerkuar e cila ofron te gjitha facilitetet pasi ndodhet prane qendres. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni, 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/1989/tek-pazari-i-ri-apartament-2-1-per-shitje-billion593.html

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate