TEK PAZARI I RI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1356

 • 340€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK PAZARI I RI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1356

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 340€

Details

 • Price: 340€
 • Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PAZARI I RI, AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion1356

Tek Pazari i Ri, ambient biznesi me qira .Nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit me nje aktivitet te larte ekonomik ofrojme ambient biznesi per qira .Ndodhet ne nje nga ndertesat me te reja, me cilesi teper te larte ndertimi dhe arkitekture te vecante, ne nje distance vetem 5 minuta nga Qendra e Tiranes .Ambienti eshte i bollshem dhe eshte mundesi shume e mire per zhvillimin e aktivitetve te biznesit.Ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 30m2.Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore etj.Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4129/tek-pazari-i-ri-ambient-biznesi-per-qira-billion1356.html

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate