Tek Parlamenti Shitet Dyqan ne Rruge Kryesore

  • 350.000€
, Parlamenti
shitje

Tek Parlamenti Shitet Dyqan ne Rruge Kryesore

, Parlamenti
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 45 m²
  • Type: dyqan
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Parlamenti Shitet Dyqan ne Rruge Kryesore. Dyqani eshte aktiv me qera dhe me fasade xhami.
Vendndodhja qe ka ofron mundesi shume te mire per cdo lloj biznesi dhe investimi. Eshte njesi dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin e telefonit 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…ruge-kryesore/

  • Address Parlamenti
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate