TEK PALLATI ME SHIGJETA,AMBIENT KOMERCIAL 80 M2 PER QIRA! ID: Billion1061

 • 350€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK PALLATI ME SHIGJETA,AMBIENT KOMERCIAL 80 M2 PER QIRA! ID: Billion1061

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PALLATI ME SHIGJETA,AMBIENT KOMERCIAL 80 M2 PER QIRA!
ID: Billion1061

Jepet ambient biznesi me qira prane Pallatit me Shigjeta. Vendodhja ofron nje sere fasilitetesh si linja urbane,farmaci,institucione arsimore dhe tregtare. Ambienti ndodhet pothuajse ne rrugen kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per zyra te tipologjive te ndryshme biznesi. Eshte i mire-organizuar,me kubature te rregullt,i shtruar me parket laminat. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/3284/tek-pallati-me-shigjeta-ambient-komercial-80-m2-per-qira-billion1061.html

 • Address Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate