Tek Pallatet  me Shigjeta , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar Çmimi 45,000Leke  

 • 370€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0682225022

Description

Tek Pallatet  me Shigjeta ,prane Shkolles Teknologjike  jepet me qera apartament 2+1  ,me siperfaqe 105 m2 i mobiluar. Apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe nje dhome gjumi me nje krevat  tek, 1 tualet dhe 1 ballkon .Ndodhet ne katin  7-te te nje pallati te pajisur me  ashensor .

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera  garanci per kontrate 1 vjeçare.

Çmimi 45,000Leke

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare

 • Address Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa