TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion657

 • 74.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion657

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 74.000€

Details

 • Price: 74.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PALLATET CABEJ,APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion657
Tek pallatet Cabej,Rruga Besim Alla shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e7 te nje godine 8 kateshe dhe eshte i pabanuar me pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor shperndares, nje sallon dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2 dhe ka hapsira te bollshme. Apartamenti ka nje nje kubature te rregullt dhe ka orientim lindje-perendim. Ndodhet ne nje pallate te ri te mire-administruar dhe me nje cilesi shume te mire ndertimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2191/tek-pallatet-cabej-apartament-2-1-per-shitje-billion657.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate