TEK PALLATET CABEJ , DYQAN 115M2 PER SHITJE !! ID: Billion659

 • 160.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PALLATET CABEJ , DYQAN 115M2 PER SHITJE !! ID: Billion659

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PALLATET CABEJ , DYQAN 115M2 PER SHITJE !!
ID: Billion659
Shitet dyqan 135m2 i ndodhur ne Don Bosko . Dyqani ndodhet buze rruge ne katin 0, ne nje zone te pershtatshme per cdo lloj aktivitet biznesi . Eshte me fasade xhami,ne nje zone me levizshmeri dhe vizibilitet te larte. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.
https://billionrealty.al/property/2195/tek-pallatet-cabej-dyqan-115m2-per-shitje-billion659.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate