TEK PALLATET CABEJ, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !! ID: Billion540

 • 61.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PALLATET CABEJ, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !! ID: Billion540

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 61.000€

Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PALLATET CABEJ, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !!
ID: Billion540
Shitet apartamenti me siperfaqe totale 90m2 , tek Pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga salloni se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete , e cila ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1870/tek-pallatet-cabej-apartament-2-1-per-shitje-billion540.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate