TEK PALLATET CABEJ, APARAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion648

 • 60.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK PALLATET CABEJ, APARAMENT 3+1 PER SHITJE! ID: Billion648

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK PALLATET CABEJ, APARAMENT 3+1 PER SHITJE!
ID: Billion648
Tek Pallatet Cabej jepet apartament 3+1 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 91m2. Apartamenti ka pasur nje projekt per 2+1+2 por eshte konvertuar nje 3+1. Apartamenti eshte i organizuar nje nje koridor shperndares nje sallone dhe kuzhine te perbashket me dalje ne ballkone, 3 dhoma gjumi dhe nje tualete. Apartamenti ka nje kubature te rregullt dhe nje orjentim lindor. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe qe ploteson te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetes sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2115/tek-pallatet-cabej-aparament-3-1-per-shitje-billion648.html

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate