TEK MINISTRIA E JASHTME ,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1362

 • 450€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK MINISTRIA E JASHTME ,AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1362

3 Ministria e jashtme / Brryli, Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 52 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK MINISTRIA E JASHTME ,AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion1362

Tek Ministria e Jashtme , ambient biznesi me qira .Nje nga zonat me te zhvilluara te kryeqytetit me nje aktivitet te larte ekonomik ,kulturor,tregtar arsimor ofrojme ambient biznesi per qira.Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri te mire-administruar prane rruges kryesore ne nje distance vetem 10 minuta nga Qendra e Tiranes.Zona eshte padyshim e pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve tregtare te ndryshme per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh.Ambienti eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktivitetve te ndryshme.Ambienti ka nje siperfaqe prej 52m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire te madhe open-space dhe nje tualet . Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/4141/tek-ministria-e-jashtme-ambient-biznesi-per-qira-billion1362.html

 • Address Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate