TEK LIQENIN E THATE ,PENTHOUSE NE SHITJE ID: Billion536

 • 310.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK LIQENIN E THATE ,PENTHOUSE NE SHITJE ID: Billion536

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 310.000€

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENIN E THATE ,PENTHOUSE NE SHITJE
ID: Billion536
Shitet Penthouse i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Liqeni Thate. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallat te ri te sapondertuar dhe te mireadministruar, me ashensor personal. Organizohet nga nje sallon te madhe se bashku me kuzhinen , i cili ka fasade xhami me dalje ne verande dhe 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete se bashku me lavanderine . Penthouse ka nje siperfaqe totale 172.86m2 dhe siperfaqja e verandes eshte 99.0m2. Veranda e penthouse ofron nje pamje fantastike te Liqenit te Thate dhe te Liqenit Artificial.Penthouse ka orientim jug-lindje , gje qe ben te mundur ndricimin natyral gjate gjithe dites ne te gjitha dhomat e gjumit dhe sallonin. Penthouse ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te zones dhe me te kerkuara , pasi zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajrin e paster, gjelberimin dhe te gjitha facilitetet per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1865/tek-liqenin-e-thate-penthouse-ne-shitje-billion536.html

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate