Tek Liqeni Shitet Penthouse 360m2

 • 360.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Tek Liqeni
shitje

Tek Liqeni Shitet Penthouse 360m2

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Tek Liqeni
 • 360.000€

Details

 • Price: 360.000€
 • Size: 360 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692033400

Description

Tek Liqeni Shitet Penthouse 360m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri me ashensor dhe veranda te ofron nje pamje spektakolare te liqenit.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 ambjent ngrenie, ambjent ndenje me oxhak, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 veranda te medha.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Aktualisht Penthouse eshte me qera 2500 euro ne muaj.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…nthouse-360m2/

 • Address Tek Liqeni
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate