Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1+2+Verande

 • 200.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni
shitje

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1+2+Verande

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 218 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Liqeni Shitet me cmim okazion Apartament 3+1+2+Verande.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe shitet totalisht i mobiluar me nje stil bashkekohor.
Organizohet ne 1 sallon te madh, 1 kuzhine, 3 dhoam gjumi, 2 tualete ,1 verande e madhe.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Orientimi jug-lindje.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

https://billionrealty.al/index.php/p…nt-312verande/

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate