Tek Liqeni jepet me Qera Apartament Super Luks+Garazhd

 • 1.000€
, Liqeni
qera

Tek Liqeni jepet me Qera Apartament Super Luks+Garazhd

, Liqeni
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Liqeni jepet me Qera Apartament Super Luks +garazhd 2+1+2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare ,2 ballkone.

I gjith apartamenti eshte i kuruar me detaje me sistem ngrohje chiller dhe kaldaje.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Ne cmim perfshihen dhe taksat.

Kontakto tani ne numrin  0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Liqeni
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate