Tek Liqeni i Thate ,  jepet me qera apartament  2+1 i mobiluar Çmimi 600€uro

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0682225022

Description

Tek Liqeni i Thate ,Rruga Peti , prane Kopshtit Zoologjik,  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 105 m2. Apartamenti eshte i mobiluar dhe  oragnizohet ne ambient ndenje,gatimi e ngrenie,1 tualet , 2 dhoma  gjumi dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te pajisur me ashensor . Kusht: 1 qera paradhenie dhe 2 qera garanci per kontrate 1 vjeçare .Çmimi 600€uro

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare+355 68 212 1214

 

 • Address Rruga Peti
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Kejdaa
 • Kejdaa