TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion516

 • 400€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion516

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion516
Jepet me qira apartament 1+1 te Liqeni i Thate! Apartamenti ndodhet ne nje zone ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1824/tek-liqeni-i-thate-jepet-apartament-1-1-me-qira-billion516.html

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate