TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion806

 • 145.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion806

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion806
Tek Liqeni i Thate apartament 2+1+2 per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 116 m2 dhe neto 104m2. Nodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire-administruar. Apartamenti ka nje organizim te favorshem ku korridori shperndares ndan zonat e dites ku perfshihet salloni me kuzhinen e perbashket qe kane dalje ne ballkon dhe tualeti, me zonat e nates qe perbehet nga dhoma kryesore qe ka tualetin dhe ballkonin brenda dhe nje dhome dytesore. Apartamenti ka orientim optimal nga jug-lindja qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme,gjithashtu dhe qetesine per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2680/tek-liqeni-i-thate-apartament-2-1-2-per-shitje-billion806.html

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate