TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1131

 • 130.500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1131

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 130.500€

Details

 • Price: 130.500€
 • Size: 179 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1131

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Liqeni i Thate. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Kompleksi ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Jane aplikuar te gjitha standartet bashkekohore,aplikimi i teknologjive bashkekohore dhe materialeve te cilesise se larte.Risia dhe e vecanta e gjithe ketij komplesi eshte se mbizoteron gjelberimi,me qellim per te krijuar nje ambient te paster dhe clodhes.Apartamentin te cilin e ofrojme per shitje ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 179.5m2.Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambienteve ne menyre te rregullt ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, njera prej te cilave me tualet dhe ne tualetin kryesor..Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal.Gjithashtu apartamenti disponon dhe nje oborr me siperfaqe prej 76.14 m2, e cila te jep pershtypjen e nje vile apo shtepie private. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3531/tek-liqeni-i-thate-apartament-2-1-per-shitje-billion1131.html

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate