TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion2499

 • 450€
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion2499

Tek Liqeni Thate, tek Rruga Hamdi Garunja, ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1 me sipërfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine e cila ka dhe dalje ne oborr, ne 2 dhoma gjumi 1 dhe tualet . Apartamenti ofrohet i mobiluar. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu ajer te paster, qetesi, pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per te marre me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin! +355692033500

https://billionrealty.al/property/8053/tek-liqeni-i-thate-apartament-2-1-per-qira-billion2499.html

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate