TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion2467

 • 380€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion2467

Tek Liqeni Thate ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1 me sipërfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi, tualet me dritare. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 7 katesh me ashensor te pozicionuar ne fillim te rruges. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu ajer te paster, qetesi, pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per te marre me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin! +355692033500

https://billionrealty.al/property/7970/tek-liqeni-i-thate-apartament-2-1-per-qira-billion2467.html

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate