TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2960

 • 700€
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK LIQENI I THATE APARTAMENT 1+1 PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zone te ndertuar viteve te fundit.Eshte i organizuar ne ambientin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne nje dhome gjumi, tualet . Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri 3 katesh,te pajisur me ashensor.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Per te rezervuar nje vizite ne prone ose per te marre me shume informacione mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9934/tek-liqeni-i-thate-apartament-1-1-per-qira-billion2960.html

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate