Tek Laguna Blu Qerret shitet apartament luksoz

 • 155.000€
, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje

Tek Laguna Blu Qerret shitet apartament luksoz

, Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Laguna Blu vije e pare ne bregdet, shitet apartament+oborr.
Ndodhet ne fshatin turistik te Qeretit te Laguna Blu nje vend i mrekullushem dhe relaksues.
Organizohet ne 1 sallon te madhe, 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje oborr i gjelberuar.

Zona ku ndodhet eshte nje nga vendet me te mira dhe pozicjoni qe ka apartamenti ne vije te pare te bregdetit dhe gjelberimi i oborrit te ofron nje pamje mahnitese dhe qetesuese.
Apartamenti brenda eshte i kuruar me detaje dhe me nje mobilim perfekt. Shitet totalisht i mobiluar.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor. E kush nuk do ta deshironte nje apartament te tille ne nje nga zonat me te mira te bregdetit.
Per vizite ne kete prone ose ne prona te tjera kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/index.php/property/shitet/

 • Address Qerret, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate