Tek Kullat Binjake Jepet me Qera Apartament 170m2

 • 1.700€
, Kullat Binjake
qera

Tek Kullat Binjake Jepet me Qera Apartament 170m2

, Kullat Binjake
 • 1.700€

Details

 • Price: 1.700€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Kullat Binjake Jepet me Qera Apartament 170m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te mireadministruar me sistem sigurie me ashensor.
Organizohet ne 1 sallon te madh,1 kuzhine, 4 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone.
Vendodhja qe ka ne Qender eshte ideale si per banim dhe per zyra biznesi.
Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

 • Address Kullat Binjake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate