Tek Kullat Binjake jepet me qera Apartament 1+1 Luks

 • 1.200€
, Kullat Binjake
qera

Tek Kullat Binjake jepet me qera Apartament 1+1 Luks

, Kullat Binjake
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Kullat Binjake, Rruga Donika Kastrioti prane Ambasades se Kosoves jepet me qera Apartament 1+1 Luks.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor,i mire administruar eshte me sistem monitorimi 24 ore.
Organizohet ne nje sallon te madh,1 kuzhine,1 tualet.
I gjithe apartamenti eshte me nje kompletim shume cilesor dhe luks.
Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Jepet dhe me qera ditore 80 euro dita.
Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

 • Address Kullat Binjake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate