TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion287

 • 800€
5 Blloku, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion287

5 Blloku, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KULLAT BINJAKE APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion287

Ofrojme apartament 1+1 me qira te Kullat Binjake, Rruga Donika Kastrioti,prane Ambasades se Kosoves.Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Vendndodhja e apartamenti ne nje zone elitare, teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar.Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor,i mire-administruar,eshte me sistem monitorimi 24 ore.Organizohet ne nje sallon te bollshem ne nje kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon.I gjithe apartamenti eshte shume komod,eshte i arreduar me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

https://billionrealty.al/property/1035/tek-kullat-binjake-apartament-1-1-me-qira-billion287.html

 • Address Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate