TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1964

 • 1.500€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA! ID: Billion1964

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 6
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion1964

Ofrojme ambient biznesi per qira i ndodhur ne zonen e Bllokut. I vendosur ne nje zone elitare,nje zone teper te preferuar per banim dhe investim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget me te frekuentuara te kryeqytetit. Ambienti ndodhet tek Kulla 1, ne katin e 11, i organizuar ne 5 ambiente, 1 salle mbledhjesh 1 guzhine, 3 ambiente zyrash dhe tualet. Eshte i investuar me parket, kondicioner, sistem ajrimi etj. Orientimi eshte jug lindje me pamje nga bulevardi qe i ben cdo dhome te jete me drite gjate gjithe dites. Ka nje siperfaqe prej 118m2. Mund te perdoret per zyra te tipologjive te ndyshme biznesi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/5945/tek-kullat-binjake-ambient-biznesi-per-qira-billion1964.html

 • Address Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate