TEK KRISTAL CENTER , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1361

 • 95.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK KRISTAL CENTER , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion1361

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KRISTAL CENTER , APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1361

Tek Kristal Center ofrojme apartament 2+1 per shitje .Ne nje nder zonat me te preferuara per banim dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme te biznesit.Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara si ne sektorin privat dhe publik,te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re ,ne nje pallat te ri ,te mire-administruar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 92.9m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje dhe kuzhine ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Gjithashtu ka dhe nje verande te madhe.Ka orientim optimal cka i ofron ambientit nje ndricim natyral.Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

https://billionrealty.al/property/4139/tek-kristal-center-apartament-2-1-per-shitje-billion1361.html

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate