TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA! ID: Billion2468

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!
ID: Billion2468

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë, tek Kopshti Zoologjik, ju ofrojmë me qira një apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banimi te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi (te treja me dalje ne ballkon i cili ka pamje nga liqeni) dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti ka orientim jug-lindje, gjë që e bën atë të ndriçuar nga dielli në pjesën më të madhe të ditës. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7972/tek-kopshti-zoologjik-apartament-3-1-2-per-qira-billion2468.html

 • Address Kopshti Zoologjik, Unaza e Madhe, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate