TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI PER QIRA! ID: Billion2534

 • 500€
, Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera
, Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI PER QIRA!
ID: Billion2534

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë, tek Kopshti Zoologjik, tek Rruga Eduard Mano, ju ofrojmë me qira një apartament 1+1. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe eshte i organizuar nje korridor, salloni se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, tualeti dhe nje ballkon i cili ka pamje nga kodrat e liqenit. Apartamenti ka orientim jug-lindje, gjë që e bën atë të ndriçuar nga dielli në pjesën më të madhe të ditës. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Disponon dhe nje post parkimi ne sheshin e kompleksit. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8179/tek-kopshti-zoologjik-apartament-1-1-post-parkimi-per-qira-billion2534.html

 • Address Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate