TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! ID: Billion2360

 • 177.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopeshti Botanik
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopeshti Botanik
 • 177.000€

Details

 • Price: 177.000€
 • Size: 131 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion2360

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje te Kopshti Botanik, Xhamia.Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuarat per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu ajer te paster, qetesi, pamje te mrekullueshme nga Tirana dhe Liqeni Artificial. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Apartamenti te clin ofrojme per shitje ndodhet ne nje nje Kompleks te vitit 2020 me nje cilesi te larte ndertimi si fasade me sistem kapot dhe dritare dopioxham. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati pese katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 130.60 m2 dhe 113.60m2 neto. Organizohet ne nje korridor shperndares, ne nje sallon dhe kuzhine me dritare dhe ballkon, dy dhoma gjumi ku njera ka tualet dhe ballkon te vecante. Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe ndricim optimal. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti ofrohet bosh. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7147/tek-kopshti-botanik-apartament-2-1-2-per-shitje-billion2360.html

 • Address Kopeshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate