TEK KOPESHTI ZOLOGJIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion799

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK KOPESHTI ZOLOGJIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion799

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPESHTI ZOLOGJIK, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion799
Tek Kopshti Zologjik apartament 2+1+2 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine e perbashket , dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri ndodhet brenda dhomes se gjumit dhe ballkoni qe ka lidhje te drejtperdrejt me sallonin. Apartamenti ka nje ndricim optimal qe siguron driite pergjate gjithe dites. Apartamenti eshte i mobiluar pervecse dhomes se dyte. Ofrohet gjithashtu me nje post parkimi me nje kosto ekstra 40€. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete qe ofron nje jetes shume komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2668/tek-kopeshti-zologjik-apartament-2-1-2-per-qira-billion799.html

 • Address Kopshti Zoologjik, Hiqmet Buzi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate