TEK KOPESHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion2549

 • 1€
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK KOPESHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2549

Tek Kopeshti Botanik, nje nga zonat me te preferuara per banim ofrojme apartament 2+1 per shitje. Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu, ajer te paster, qetesi, dhe pamje te gjithe qytetit te Tiranes. Apartamenti ka nje siperfaqe 81.9 m2, pjese e nje pallati te ri me ashensor; ndodhet ne katin dyte; ofrohet i mobiluar, dhe eshte i investuar me sistem ngrohes & ftohes. Eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes dhe te gatimit te cilet kane dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500!

https://billionrealty.al/property/8214/tek-kopeshti-botanik-apartament-2-1-per-shitje-billion2549.html

 • Address Botanical Garden of Tirana, Rruga Rreli, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate